Frakcinė termolizė: galima atjauninti

frakcinis atjauninimas lazeriu

Nuo senų laikų bet kuri moterų atstovė svajojo, kad bus tikras būdas pratęsti jos jaunystę ir odos grožį.

Mokslas nestovi vietoje ir jo dėka atsiranda vis daugiau naujų pokyčių medicinos kosmetologijos srityje. Jie leidžia atjaunėti atliekant įvairias procedūras ir operacijas.

Šiandien didžiausias populiarumas pastebimas naudojant tokius atjauninimo metodus, kai kosmetologė nesinaudoja skalpeliais ar botokso injekcijomis.

Frakcinė termolizė yra greičiausias ir saugiausias būdas atjauninti odą per trumpą laiką.

Frakcinis lazeris ir jo darbas atjauninant

Lazeriui atsitrenkus į odą, ant jo atsiranda nudegimas, kuris plinta į vidų. Dėl to suaktyvinami audinių regeneracijos procesai, kurie galiausiai duos norimą planuojamą efektą. Be to, ši kosmetinė procedūra dar vadinama odos atnaujinimu lazeriu.

kosmetologė, atliekanti dalinį atjauninimą lazeriu

Lazerio spindulys vadinamas daliniu dėl to, kad lazeris yra padalintas į kelis mikrospindulius. Todėl poveikis odai pasireiškia mikro tinklelio, o ne tankios sijos pavidalu. O po termolizės nudegimai ant odos vaizduojami daugybės mikroskopinių taškų pavidalu, o oda nepažeista. Dėl lazerio spindulio suskaidymo procedūra tampa mažiau traumuojanti ir skausminga. Šiuo atveju odos regeneracija vyksta daug greičiau.

Ląstelės nėra pažeistos ir aktyviai dalijasi, puikiai veikia formuojant kolageną ir elastiną. Šios dvi medžiagos yra atsakingos už odos elastingumą ir jaunystę.

Frakcinės termolizės tipai

Yra du lazerinės frakcinės termolizės metodai: abliacinis ir neabliacinis. Kosmetikas pats pasirenka tarp jų, atsižvelgdamas į individualias savybes ir odos būklę.

Pirmasis metodas yra spinduliuotė lazeriu, po to vanduo išgarinamas iš odos audinio. Šiuo atveju atsiranda atviro tipo mikroskopinė žaizda, o aplink ją yra sudegusios pažeistos ląstelės. Šios žaizdos gijimą lydi priveržimo (kėlimo) efektas. Tačiau taip pat yra pavojus, kad infekcija prasiskverbs giliai į odą.

Taikant antrąjį metodą, negali būti atviros žaizdos, nes čia naudojama tokia spinduliuotė, kurioje epidermis nėra pažeistas ir iš odos neišgaruoja drėgmė. Nudegimai gyja po epidermiu, todėl infekcija negali atsirasti. Šios procedūros poveikis nėra toks pastebimas kaip naudojant ankstesnį metodą.

prieš ir po dalinio atjauninimo lazeriu

Frakcinis termolizės poveikis

Svarbiausias skirtumas tarp šios lazerio terapijos ir kitos yra geras jos veiksmingumo ir saugumo balansas.

Privalumai:

  • Veiksmų spektras yra platus, procedūrą galite atlikti bet kurioje kūno vietoje (net ant vokų, kaklo ir dekoltė).
  • Nedidelis skaičius kontraindikacijų.
  • Pažeistas plotas neviršija dvidešimties procentų viso apdoroto ploto.
  • Žaizdos užgyja per savaitę.
  • Taikoma anestezija.
  • Ši technika nesukelia stiprios odos pigmentacijos, todėl tinka tamsiaodėms.
  • Rezultatas gali trukti kelerius metus.

Vienintelis tokios lazerinės frakcinės procedūros trūkumas yra tas, kad visi lazerio poveikio odai aspektai dar nėra iki galo ištirti, nes ši technologija atsirado ne taip seniai.

Atnaujinimo indikacijos yra išsiplėtusios poros, spuogai (spuogai), įvairių tipų strijos, odos pigmentacija ir jos elastingumo sumažėjimas, gilios ir paviršinės raukšlės, žvaigždės iš kraujagyslių, taip pat įvairių rūšių randai.

graži oda po dalinio atjauninimo

Frakcinės termolizės ypatybės

Profilaktikai reikiamomis dozėmis kosmetologas skiria antivirusinį vaistą arba antibakterinį, tai daroma iš anksto, maždaug prieš porą dienų.

Tą dieną, kai planuojamas seansas, bet koks fizinis stresas kūnui neįtraukiamas, taip pat verta pamiršti apie blogus įpročius.

Iškart prieš pačią ekspoziciją kosmetologė kruopščiai valo odą ir ją apdoroja anesteziniu kremu. Dažnai kremo visai nereikia.

Įsigaliojus lazeriui, klientas jaučia nedidelį dilgčiojimą ir dilgčiojimą. Pati sesija trunka ne ilgiau kaip valandą, dažniau kelias minutes, viskas priklauso nuo konkretaus atvejo.

Po gydymo lazeriu ant norimos odos vietos tepamas specialus kremas, kuris ją maitins ir nuramins.

Odos priežiūra po procedūros apima šiuos dalykus:

  1. Naudokite drėkintuvą du ar tris kartus per dieną dvi savaites.
  2. Du mėnesius nesilankykite soliariume ir naudokite apsaugos nuo saulės priemones, kurių apsauga nuo saulės yra didesnė nei 30.
  3. Nenaudokite šveitiklių ir žievelių dvi savaites.
  4. Atliekant procedūrą ant kūno, kelias dienas negalima dėvėti kompresinių apatinių.
  5. Dvi savaites nenaudokite kosmetikos, kurioje yra salicilo rūgšties ir retinolio.

Visą gydymo kursą reikia griežtai atmesti blogus įpročius. Priešingu atveju odos atsinaujinimas bus daug lėtesnis.

Odos pokyčiai

Odos paraudimas ir edema išlieka tris dienas. O po poros dienų įdegio efektas gali pasirodyti, jis savaime praeis per porą savaičių. Sausa oda pasirodys po savaitės, bet taip pat greitai išnyks.

Neigiamos pasekmės, kontraindikacijos

Jei po poveikio netinkamai prižiūrėsite savo odą, gali atsirasti tam tikrų komplikacijų:

  • Odos paraudimas trunka ilgiau nei tris dienas, o patinimas - daugiau nei dvi.
  • Infekcijos pradžia ar jos paūmėjimas.
  • Sunkus nudegimas.
  • Tikslus kraujavimas.
  • Stipri pigmentacija.

Griežtos kontraindikacijos yra nėštumas ir žindymo laikotarpis, ūminė infekcija (herpesas), onkologija, epilepsija, silpnas imunitetas, psoriazė ir retinoidinių vaistų vartojimas.

Giminaitis - cukrinis diabetas, uždegimas, psichikos ligos, inkstų patologija, rekomendacijų nesilaikymas, alergija anestetikams ir saulės nudegimas ant odos (švieži).

Svarbu žinoti, kad tokią lazerio procedūrą gali atlikti tik specialiai apmokyti specialistai (dermatovenerologas ir chirurgas). Pasirinkite tik kompetentingą šiais klausimais gydytoją.